| alina14 a întrebat:

Am 15 ani si nu m-am pensat niciodata pana acum, sora mea mi-a zis daca vreau sa ma duca la un coafor sa ma penseze, si nu stiu ce sa fac ca am sprancenele cam subtiri, si nu stiu daca ar putea sa-mi dea o forma... mie imi este teama sa nu mi le strice. Nu stiu ce sa fac, ar putea sa-mi dea o forma daca sunt subtiri?

Răspuns Câştigător
| andreea7520 a răspuns:

Stai linistita ca daca e angajata acolo iti dai seama ca a fost aleasa pentru ca penseaza frumos, nu`ti fa griji, stie si ea ce sa faca, asta ii e meseriahappy Daca te strica, e constienta ca n`o sa mai treci pe la ea, asa ca sigur de va pensa frumos. A si in legatura cu varsta, cred ca e timpu` potrivit sa te pensezihappy nu e nici prea devreme, nici prea tarziu :* pa pa.

3 răspunsuri:
| Brotacelu a răspuns:

Nu te pensa! Daca ai sprancenele foarte subtiri, si nu te duce la coafor ca sa te faca pentru prima data ca cine stie cat iti ia din ele, ai mare grija!

| Brotacelu a răspuns:

@flav...vezi sa nu laughing)

| andreea7520 a răspuns:

Bratacelbatting eyelashes, ma pensez mereu la salon si tipele de acolo chiar stiu ce fac! Isi iau meseria in serios si au fost angajate pentru ca penseaza frumos happy Acum depinde de salon, eu cred ca i`ar face sprancenele frumoase, merita sa incerce!