| anonim_4396 a întrebat:

Buna all va spun ca imi place sa ma barbieresc aproape in fiecare zi si cand imi tot ating barba am chef sa merg la baie si sa ma rad dar zic sa treaca 4 zile cel mult voi ce parere imi dati? sa astept o saptamana mai bine?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| n0name a răspuns:

Nu o lua ca pe o jignire... dar ar trebui sa te duci la un psiholog sa ii spui problema si te va sfatuiihappy daca faci asta des poti sa te iriti, tai si tot felulhappy take care:X

| MikyMi a răspuns:

Pai unde ii problema?
Trebuie sa faci cum te simti tu mai bine, te intereseaza cumva parerea altora cand tu crezi ca asa e mai bine pentru tine? Mie mi se pare normal, daca ai prea multa barba vei parea neingrijit...sau cel putin asa cred eu.tongue

| scumpika201093 a răspuns:

Mai eu st fata dar cred ca iti place sa te barberesti pentru faptul ca ti la igiena, nu e nimic rau in asata, incearca sa tio lasi o saptamana sa vezi daca o sa suporti

| topcat a răspuns:

Asteapta man. barba e cool big grin