| Liviu a întrebat:

Ok,M-am gandit destul de mult daca sa pun aceasta intrebare ori ba...
Ei bine sa spunem doar ca eu ma barbieresc in cap SAPTAMANAL, cand ma barbieresc pe fata,ma barbieresc si in cap, cu lama de ras, ei bine, ca sa inteleaga toata lumea, capul meu dupa barbierit e ca fundul unui bebelus de fin.
Pot pati ceva daca ma barbieresc asa de des?
Mentionez ca de taiat, mai tai unu 2 cosuri,insa se vindeca ranile in o saptamana happy
Nu conteaza ca e vara ca e iarna, eu ma barbieresc in cap de vreo cateva luni pe fiecare saptamana, pot pati ceva?
P.S e adevarat ca parul devine mai des dupa barbierit? eu asa observ, cred ca am 4 luni de cand ma barbieresc saptamanal...happy
Astept si eu pareri mersi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| ladyMillion a răspuns:

laughing)ce problema ai tu de fapt?

| Liviu explică (pentru ladyMillion):

POt pati ceva daca ma barbieresc asa de des in cap? dar tu ce problema ai?
P.S vezi ca trivia/amuzante e mai joswinking

| ladyMillion a răspuns (pentru Liviu):

Eu te-as sfatui sa strangi niste banuti si sa-ti iei un aparat de ras; lamele de ras nu sunt pentru caplaughingsi nu cred ca indicathappy problema mea, e mai grava ca a ta, altfel nu ma mai aflam aici, corect? doar ca nu primesc raspunslaughing

| Liviu explică (pentru ladyMillion):

Off am la fel de bine masina de tuns, cat despre ras, crede-ma... cu lamele iau tot parul nu las deloc happype cand cu ala... Eu ma fac ca imi place cum arat, nu iau eu aparate de ras, la fel de bine ma fac si cu lama, si mult mai repede in 30 de minute sunt facut in cap si pe fata, plus ca poate fac si baie daca ma grabesclaughing

| Liviu explică (pentru ladyMillion):

Si ce problema ai tu domnisoara asa de grava?tongue

| xLove a răspuns (pentru Liviu):

Esti fenomenal! laughing Asta e hobby-ul tau, cearta? Esti comic rau.
Vad ca iti place sa faca cineva misto de tine. CE TIE NU-TI PLACE, ALTUIA NU-i FACE!
P.S: Sunt fana ta Nr. 1, am de cine ma amuza. laughing

| Liviu explică (pentru xLove):

Vai ce rea esti uff, mi-a dat o lacrima, gandeste bine happy e o intrebare serioasadevilnu una pusa la misto ca tine, fa stanga imprejur trivia mai jos happy kiss

| Liviu explică:

Alte pareri?

| Liviu explică:

Alte raspunsuri cevabig grin?

| Felys a răspuns:

Singura problema ar fi daca te-ai irita pe scalp, dar daca nu se intampla asta in rest poti sa te razi linistit mai departe, chiar nu vad nici o problema in acest obicei, aa, sa zicem ca vine frigul si trebuie sa folosesti o caciula pentru a proteja capul dar cam atat

| Anonimuuuussssss a răspuns:

E adevarat ca parul devine mai des dupa un anumit timp

| Alexandra1312 a răspuns:

Daca te barbieresti in cap saptamanal ai ocazia ca intr-un timp sa iti creasca parul si sa ti se indeseasca...in rest nu este nici o problemawinking FUNDA?