| Derkes a întrebat:

Am 19 ani si am o barba foarte rara, ma dau cu bigul cam o data pe saptamana, uneori o data la 2 saptamani. Daca ma barbieresc mai des sa zicem in fiecare zi timp de o luna de zile mi se va indesi barba?

6 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Poti sa te razi si de 3 ori pe zi ca nu afecteaza cu nimic cresterea parului.

Crezi ca face in ambitie ca-l tai tu si el creste mai des?rolling on the floor

| ziftode a răspuns:

Stiu pe cineva de 40 de ani si se rade de 2 ori pe luna asa de putina barba are
deci, depinde de gena, cate gene asiatice ai (ca aia stau cu anii sa le creasca o barba, vaga, vaga sau nu au deloc)

| Stropdeploaie a răspuns:

Cumpara ti un Brici si rade te cu el! Dar cu mare atentie!

| BrianSpilner a răspuns:

Sincer fratele meu eu am 20 de ani si nu mi-a crescut inca, deci nu stiu ce ai putea sa faci laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru BrianSpilner):

Hai ca iti imprumut de la mine. Eu am 28 ani, iar la mine este o adevarata lupta cu barba. Ma barbieresc din doua in doua zile si tot creste. Nu creste parul pe cap, cum creste pe fata.

| BrianSpilner a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mersi sincer, imi place asa cum sunt laughing