| Justasimplequestion a întrebat:

Salut. Am 23 de ani, aproape 24 si cam pe la 20 de ani am inceput sa ma barbieresc prima oara, ideea e ca nu imi crestea barba mare, adica doar mustata si cioc aveam dar stateam si cate 5 6 luni nebarbierit, nu de lene dar imi placea cum imi sta. Cam de vreo doua luni am inceput sa ma barbieresc mai des odata la 2, 3 saptamani ma fac cu bicul cu crema am si aftershave tot, in fine ideea e ca am vazut ca a inceput sa-mi creasca aiurea rau adica firele astea zici ca sunt electrocutat, nu e mare barba acum dar e cam aspra. Vreau sa zic nu o aveam asa inainte si nu-mi place, sa ma fac mai rar ce ziceti sau nu ma barbieresc cum trebuie? Astept ceva sfaturi daca aveti

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Stai calm ca cu timpul va incepe sa creasca mai repede si mai des, nu e de la cum te razi ci pur si simplu asa il ai acum ca esti la inceput!