| ioanatomi a întrebat:

Buna all:* Voi ce parere aveti cu mersul mai cracit de la sex, ma refer in partea de sus.Eu mi-am inceput viata sexuala de 2 ani si de ceva timp am obserbat ca in parte de sus picioarele sunt departate,in zona vaginului,adica este distanta intre ele
(cracita),mentionez faptul ca nu sunt slaba, dar nici grasa numai ca am picioarele mai groase si fundul mai mare, dar tot se vede spatiu intre picioare.Voi credeti ca din cauza sexului?

1 răspuns:
| Hace a răspuns:

Nu, asa ceva nu este posibil.

Dar daca participi la cine stie ce orgii sexuale exista acest risc