| NoTengoHambre a întrebat:

Voi ce credeti, sunt grasa? Am 17 ani, 1.62 si 52 kg.
Mi se pare ca arat ca o vaca scapata in lanul cu porumb. Pentru ca actualmente, exact asa arat. Sunt oribile, am sunci care mi se revarsa peste tot si se vad oribil, am fundul enorm, picioarele groase si burta la fel de enorma.

6 răspunsuri:
| Emmeii a răspuns:

Bunăă.

Pozele care ni le-ai pus nu merg, însă sunt sigură că eşti o fată drăguţă.
Învaţă să te accepţi pe tine însăţi. Orice fată e frumoasă în felul ei, nu contează cum arată.

Dar dacă chiar consideri că nu arăţi cum ţi-ai dori, încearcă să faci exerciţii pentru zonele tale cu probleme şi ţine diete, dacă ţie ţi se pare că arăţi rău.

Eşti adolescentă, ca şi mine de-opotrivă - doar căă eu sunt mai micăă -, şi acum eşti în creştere. Pubertatea dă totul peste cap.

Exerciţiile regulate, plimbări de seară sau alergat regulat şi mâncat sănătos. Asta te va ajuta, sunt sigură.

Pa pa. :*

| CristalClear a răspuns:

Buna! ''ProAna'' vrea sa insemne faptul ca sustii anorexia?! La mine merg pozele si esti chiar foarte ok.Nici prea slaba nici prea grasa.Nu te infometa pentru ca ar fi pacat de tine...

| Giulia97Anna a răspuns:

ESTI CAM slabuta, dar e bine, eu am 15 ani, am 1.62 si 50 kg

| micutzadarcool a răspuns:

Nu esti grasa scumpa. ba din contra ai un corp foarte frumoas si nu iti mai fa griji degeaba unele fete isi doresc sa aiba corpul tau deci nu mai fi asa de suparata pe corpul tau nimeni nu e perfect dar corpul tau este chiar frumos vrei sa fii ca poza ta de la profil? crede-ma arata foarte inestetic sa fii asa de slaba ca in poza ta d la profil. DECI FII FERICITA...love strucklove strucklove strucklove struckx:FUNDA?

| MarieMarie a răspuns:

Din punct de vedere medical ai greutate normala.Eu am facut balet si pentru a avea o greutate de balerina trebuia sa scad din inaltime 20.Am 1,72 si 50 kg.Sunt familiarizata cu dietele si miscareawinking