| MAARRYYAA a întrebat:

Din perspectiva voastra care vi se pare mai frumoasa?
O fata slaba sau una grasa?
Eu cred ca cele prea slabanoage sunt urate.Dar cele care au fundul mai mare si picioarele un pic mai groase arata ok.
Voia cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Am mai raspuns la o intrebare de genul. si probabil o sa ma repet... pentru mine grasimea e egala cu lenea. Daca esti gras nu poti sa fii in forma si sa fii sanatos. Indiferent ca esti fata sau baiat. De ce sa nu alegi sportul si o alimentatie sanatoasa!?

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Eu aleg fata slabă în detrimentul celei grase.

| LoveSleep a răspuns:

Dacă ar fi să aleg dintre cele două, aș alege-o clar pe cea slabă.
P.S: Bunica are porci. Am untură destulă.

| OldSoul a răspuns:

Prefer fetele slabe, cel putin atat timp cat au o fata frumoasa.

| pufulescu a răspuns:

Fetele cu forme sunt cele mai atragatoare. Si mai ales fundul acela! :->