| BiancaDenisa a întrebat:

Am 12 ani si am parul mai lung de mijlocul spatelui.As vrea sa ma tund pana la umeri sau putin mai jos de umeri.As vrea niste tunsori frumoase.Multumesc,dau funda!

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi aici, http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| Avon_8981 a răspuns:

Trimite-mi un mesaj privat si spune-mi:
Cum e parul:drept, cret, ondulat...
Forma fetei tale.
Daca ai breton sau nu.
Si atunci te ajut cu cea mai mare placere

| PetreConstanta a răspuns:

Du-te la coafor acolo au catalog si-ti alegi tu ce-ti place

| deedeeutsa a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres -> Aceasta tunsoare e minunata. Asa sunt si eu tunsa acum :D. Mii s-a schimat intr-un fel viata, aspectul, aproape tot. Multe complimente mi-au fost adresate. :* Sper sa iti placa, decizia e a ta. >:D< Pup.

| ramona30 a răspuns:

Acum inteleg eu de ce ai ramas "inlemnita" cand ai vazut ca oamenii mari nu cred in d-zeu. E aceeasi poveste ca si cu Mos Craciun, copiii cred in el pana la 9-10 ani dupa care descopera ca a fost o inventie a oamenilor. La fel si cu D-zeu, o sa descoperi pe la 14-15 ani ca nu exista.

| Shadowmist a răspuns:

Tu vrei niste idei pentru tunsori. Vad ca ai parul destul de lung. Un sfat : NU TI-L TAIA! Si eu am avut parul foarte lung si l-am taiat in stil bob, gen Rihanna. Acum astept cu nerabdare sa-mi creasca inapoi si iti spun asta pentru ca odata ce ai par lung, parul scurt nu te multumeste happy