| SuntFataa a întrebat:

Hello TPU. Am o intrebare pentru baieti : este necesar ca partenera sa se epileze pe maini? Adica. va deranjeaza parul? Estetic vorbind.
M-am epilat doar data pe maini ( cu aparatul). Mai toate prietenele mele de epileaza pe maini insa pe mine nu ma prea deranjeaza parul de pe maini si nu e nici negru, e blond.

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Pe unii am observat ca nu ii deranjeaza, insa mie mi se pare dezgustator, chiar si daca e blond. Chiar daca e destul de incomod, eu zic ca ar trebui sa fii mereu epilata.

| keepcalm99 a răspuns:

Depinde de la caz la caz. Poate la e aproape inezistent la unele persoane, dar daca se vede calumea. bleahh.