| Dragomir_Adelina_1995 a întrebat:

Buna,am 15 ani si se apropie ziua mea de naștere as vrea sa mi fac unghiile la salon si nu ma pot decide dacă le vreau cu gel sau cu semipermanent, ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| Klaudya27 a răspuns:

Buna! Eu le-am avut si cu gel si cu semipermant.In ambele cazuri iti afecteaza putin unghia, dar depinde si de cum ai grija de ele.Iar daca vrei sa te duci la salon, iti recomand sa iti faci unghiile cu semipermant, sau cu gel pe unghia ta, nu construcție, ofera un aspect mai natural! happy

| miria920 a răspuns:

Bună draga, cel mai bine si mai sănătos ar fi sa folosesti lac semipermanent, unghiile cu fel pot dăuna si este foarte dureros sa scapi de ele. De tine depinde această decizie acum, sper ca te-am putut ajuta.