| Lavy_5946 a întrebat:

am o intrebare: ce cadou i`ati face nasului vostru? se apropie ziua noastra de nastere (suntem in aceeasi zi big grin ) si bineinteles ca el (impreuna cu nasa bineinteles) imi va lua o gramada, dar eu nu stiu ce sa ii iau. niciodata nu i-am mai luat nimic... as vrea sa ii iau ceva care sa ii aduca aminte de mine sau nu stiu dar ceva in stil barbatesc, dar nu vreau after-shave`uri sau dintrastea. ma puteti ajuta va rog?batting eyelashes big grin

2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

O sticla de wisky si e destul

| Sun life a răspuns:

Parfumlove strucklaughing din ala care sa miroase foarte binelove struck
sau un tricou personificat pe care sa scrii tu ceva adica gandduri proprii "pentru nasu meu." sau asahappy sau un briceag din ala frumosbatting eyelashes
sau stiu eu diverse piese ornamentale cu sticle cu vin sau stiu eu.Ca gasesti oriunde din astea:* sUCCES!