| TheChamp a întrebat:

Sal TPU, am nevoie de opinia fetelor, deci va rog sa fiti sincere, sunt baiat, am 19 ani am o inaltime de 1, 58 m, ce parere aveti de aceasta inaltime la un baiat, l-ati accepta ca si iubit, ar fi asta un obstacol?,

Răspuns Câştigător
| dfsugiopdfiudygh a răspuns:

Fetele, de obicei, preferă bărbații mai înalți decât ele.
Eu nu aș putea să fiu cu unul de această înălțime, dar ai putea avea noroc cu fetele mai scunde de 1, 58.
Înălțimea contează într-o relație, oricât s-ar nega acest lucru.

1 răspuns:
| ClarissaIssuta a răspuns:

Dacă acea fată te iubește cu adevărat va trece peste faptul că ești mai mic ca ea, asta dacă nu e ea mai mică ca tine. Va fi totul bine!