| Andrada28 a întrebat:

am 19 ani si am fundul mic si sanii va rog spuneti-mi ce sa fac sa imi creasca dar fara exercitii deoarece am incercat si s-a intamplat sa mi se micsoreze dupa 4 sapt de exercitii. VA ROGG ajutati-ma nu vreau com. rautacioase

12 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Nu prea ai ce face. Ori accepti asta ori recurgi la silicoane.

| Andrada28 explică (pentru aXy99):

Ee naa nu vreau operati mersi de rasp te :*

| peperonies a răspuns:

Pune niste poze sa ne dam seama.

| Xpressurself a răspuns:

Sincer acuma, dar sincer. sunt fete care mi-au spus ca lor le place mult sa se joace cu sanii si ii mangaie zilnic si dimineata si seara la culcare.
cat despre tine esti slabuta pentru ca ai un stil de viata dinamic sau ai un metabolism crescut. cred ca ar fi bine sa-ti faci o prietena care arata cum ti-ar place tie si sa inveti de la ea. sa inveti despre stilul de viata al altor persoane. nimeni in afara de tine nu ar putea sa spuna uite, exact asta trebuie sa faci. trebuie sa inveti singura observandu-i pe altii.
poate trebuie sa fii putin mai lenesa, sa mananci mai mult. ai intuit bine, exercitiile fizice nu te pot ajuta, acelea sunt pentru tonifierea muschilor ori tu vrei sa pui putin pe tine.
mai multe povesti cu fetele mai multe puncte de vedere

| Andrada28 explică (pentru Xpressurself):

Mentionez ca in urma cu 6 luni le aveam foarte mari formele si am decis sa ma duc la sala sa imi intaresc muschii dupa un timp am slabit foarte mult mi sau micit formele

| Xpressurself a răspuns (pentru Andrada28):

Bun. cauta un echilibru intre sala si timpul liber. probabil ai muncit mult. daca ai fost inainte mai feminina inseamna ca exact la aceleasi forme vei reveni dupa o pauza adecvata.

| Andrada28 explică (pentru Xpressurself):

Mersi dar nu stiu ce sa zic vreau cat mai curand

| Xpressurself a răspuns (pentru Andrada28):

Atunci maninca la fiecare 4 ore happy

| Andrada28 explică (pentru Xpressurself):

Pfff cam asa am facut si mam cam inbalonat umpikk un pic happy

| Xpressurself a răspuns (pentru Andrada28):

Nu am zis sa faci burta ca aia te ajut si eu s-o faci si inca mai faina.

| Andrada28 explică (pentru Xpressurself):

Eee lasa ca am scapat de ea ca am observat ca e din cauza la apa.

| Xpressurself a răspuns (pentru Andrada28):

S-a rupt apa? deja? nu mai discutam. ala nu-i a meu.