| Thatsnotmyname a întrebat:

Buna!
Am aproape 17 ani si inca n-am scapat de acnee, in special pe frunte si puncte negre pe barbie si pe nas. Am folosit Skinoren si Zynerit la recomandarea medicului dermatolog, pana cand au incetat sa-si mai faca efectul. Tenul meu este mixt.
Ce creme/lotiuni/produse pentru acnee imi recomandati (eu ma gandeam la Retin-A sau Brevoxyl)?
FUNDA.

3 răspunsuri:
| justyoung9 a răspuns:

Am folosit si eu Brevoxyl.E destul de bun.

| CrunkBoy a răspuns:

Incearca si tu o crema de galbenele cu propolis. galbenelele cicatrizeaza iar porpolisul hraneste pielea

| Mandache5 a răspuns:

Scumpete! inca n-ai scapat? la virsta ta ele abia apar. Sa stii ca au legatura cu viata sexuala, te- ai maturizat. Nu prea le irita si le scurge. Cand vei duce o viata sexuala regulata au sa treaca de la sine...