| dudici0 a întrebat:

.am auzit ca ceaiul de cimbru ajuta la vindecarea acneei..este adevarat? a incercat cineva? dau funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| deliadelia17 a răspuns:

Draga mea, poti incerca cu ulei esential de cimbru, este mult mai eficient, pe care poti sa alternezi cu uleiul volatil de arbore de ceai, este foooarte eficient, dar iti poti da seama ca acele cosuri vor reveni, pentru ca tenul in aceea "perioada" are mariiii tendinte de ingrasare, asa ca nu iti face griji, este ceva normal, prin alimentatie sanatoasa si un program corect de curatare, tonifiere si hidratare cu produse speciale pentru tenul gras vei reusi sa scapi de ele... Te pup! Sper ca ti-am fost de ajutor :*

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Nu am incercat si mi-e greu sa cred ca acel ceai e bun pentru asa ceva, eu am ajuns la concluzia ca atat timp cat esti in perioada pubertatii, acneea are prioritate si orice metode folosesti sa scapi de ea va avea rezultate egale cu 0