| minonAA a întrebat:

Am auzit ca nu se mai gaseste Brevoxyl(ca nu se mai fabrica) iar eu am nevoie de el.Nu are cineva o crema Brevoxyl pe care nu o mai foloseste si care doreste sa o vanda? Multumesc.happy

Răspuns Câştigător
| ancaristescu a răspuns:

Eu am cumparat saptamana trecuta Brevoxyl 50 g. de la :
http://farmshop.ro/2607-brevoxyl-crema-4-x-50-gr-stiefel-5949040100842.html

7 răspunsuri:
| adycristache a răspuns:

La ce foloseşte, poate găseşti un înlocuitor...

| minonAA explică (pentru adycristache):

E pentru acnee.Da, as gasi dar nu-i aceeasi treaba ca si crema.happy

| adycristache a răspuns (pentru minonAA):

Ok. Dacă te hotărăşti, contactează-mă pe adycristache@yahoo.com şi îţi trimit nişte mostre gratuite dintr-un produs natural. Ar putea fi exact ceea ce cauţi tu.

| minonAA explică (pentru adycristache):

Ce produs?

| adycristache a răspuns (pentru minonAA):

Produs pe bază de aloe vera de la Forever Living.