| deeaiuta99 a întrebat:

Buna am auzit ca otetul de mere slabeste are ceva daca folosesc otet de vin? FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| gabriela15 a răspuns:

Pai uite uleiul de floarea-soarelui are acelasi gust ca cel de masline? painea neagra e la fel ca cea alba? otetul de vin stiu ca e pentru muraturi, nu ca slabeste.Incearca sa renunti la tot ce inseamna paine(covrigi, cornuri gogosi), si nu mai manca dupa ora 6. O sa vezi cu siguranta rezultate. Prima saptamana e mai greu pana iti obisnuiesti organismul cu programul asta, apoi e foarte simplu

| deeaiuta99 explică (pentru gabriela15):

Aici ai dreptate ca nu sunt la fel, o sa ma mai gandesc.Si deja tin o dieta si am slabit 3 kg dar in curand plec la mare si as avea nevoie de putin,, ajutor"
Multumesc pentru raspuns!happy

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să faci tu? Vrei să-ți distrugi stomacul sau ce?
Învață să mănânci, să combini corect alimentele și practică un sport de masă/exerciții fizice zilnice pentru consumul caloriilor.
Exclus înfometarea și sedentarismul.
http://calorii.oneden.com/
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Pai cam are pentru ca e diferenta intre otetul de mere si cel de vin si ai grija sa nu consumi in cantitati mari

| morningstar a răspuns:

Orice fel de otet ai folosi, nu exagera pentru ca poti face gastrita!

| SskorpyonN a răspuns:

Otetul de vin alb nu stiu daca slabeste dar otetul de vin rosu Este foarte bun pentru muraturi.

- Cu cat otetul din vin rosu este lasat mai mult la maturat, cu atat este mai bun.

- Aroma sa este mai puternica decat a otetului din vin alb.

- Este considerat hrana pentru creier.

| OMGisBrainiac a răspuns:

Diferenta este doar la gust are putine proprietati diferite printre care nu se afla slabirea
Sper ca am fost de ajutor

| Kimmiko a răspuns:

Nuu stai linistita nici eu nu am folosit otet de mere fiindca nu aveam darr a functionat si asa happy
Sper ca ti-am fost de folos.