| deea4u a întrebat:

Am auzit ca se poate slabi cu cidru de merehee hee eu am otet de mere, cum sa-l folosesc adica in ce cantitate si cum

3 răspunsuri:
| The Epic Fail Guy a răspuns:

Cidru de mere si otetul sunt chestii total diferite happy Nu bea otet de mere laughing

| Claw a răspuns:

Eu stiu ca Megan Fox isi pune in paharul cu apa putin otet si asta ii taie pofta de mancare.Nu il bea simplu. Putin intr-un pahar cu apa.happy
Succes!winking

| offfffff a răspuns:

O lingurita de otet de mere, dimineata pe stomacul gol, scade foarte mult greutatea corporala...am cunsocut pe cineva care chiar a slabit, numai ca eu nu ma pot tine de cura aceasta pentru ca dureaza 2 saptamani, iar eu uit ...mult noroc tie!