Întrebare recomandată | mirunik23 a întrebat:

Am auzit ca zatul de cafea +albusul de ou te scapa de celulita. Ati incercat? Ce alte tratamente pentru celulita mai stiti? Dau funda. (Scuzati categoria)

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu te scapa, sunt doar vorbe

| Bondarel99 a răspuns:

Din cate stiu eu inca nu s-a descoperit un tratament sigur pentru celulita.Zatul de cafea si oul doar iti exfoliaza pielea si atat.Insa am auzit de o crema care cica e foarte buna pentru tonifierea pielii si te-ar putea ajuta, se numeste supliform.

| TreiSurori a răspuns:

Scapi,cu miscare - prietena mea a reusit.

| NoBodyByMe a răspuns:

Eu incerc de 2 ani sa scap de celulita si vergeturi desi am mai putin de 18 ani si nu am reusit, nu cred se e posibil

| AndreaMaria a răspuns:

Din cate am citit, ca sa scapi de celulita trebuie sa faci mult sport(alergatul este cel mai recomandat) si o alimentatie sanatoasa...

| Mondoc_Alle_1992 a răspuns:

Da stiu ca e bun