| FashionVictim93 a întrebat:

Buna Tpu...Zatul de cafea este bun pentru cosuri si celulita? a incercat cineva...happy?

8 răspunsuri:
| Alexutza25 a răspuns:

Am încercat pentru celulită şi da este bun! Dacă te dai cu el timp de o lună se văd rezultatele. Am văzut la tv că şi unele vedete folosesc remediul ăsta.
Unele persoane au impresia ca dupa 3 zile trebuie să se vadă rezultatele.
Aşa că dacă încerci ai puţină răbdare.happy

| FashionVictim93 explică (pentru Alexutza25):

De cate ori pe saptamana sa il folosesc si se combina cu ceva sau ramane simplu?happy

| Alexutza25 a răspuns (pentru FashionVictim93):

Râmâne simplu. Eu foloseam mereu după duş, asta ar veni zilnic, dacă nu vrei să îl foloseşti zilnic ajunge şi de 3-4 ori pe săptămână.

| CiocolataAlbaAerata a răspuns:

Pentru celulita este. amesteci cu ulei de masline, te ungi acolo unde ai celulita si te infasori in folie si apoi te clatesti cu apa calduta

| Klews a răspuns:

Nu e bun deloc! Eu am incercat s am facut o iritatie imensa pe fata, eram toata o rosie. Poti folosi alte tratamente online in schimb.

| xWildOn3x a răspuns:

Sall,a incercat sora mea si nu prea a obtinut rezultate

| dayana1997 a răspuns:

E o prostie..Am incercat si am facut mai multe cosur..Nu iti recomand dar daca vrei incerca dupa imi spui ce rezultate ai!

| Geta1967 a răspuns:

In nici un caz. Poti, doar, sa te alegi, cu o iritatie de toata frumusetea. Te sfatuiesc, sa nu incerci! Lasa natura, sa isi urmeze cursul, si o sa vezi, ca totul va fi OK! Succes