| AnneGirl a întrebat:

Am auzit de niste vopsele semipermanente Color Risa. Se gasesc si in Romania?

2 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Nu am auzit de acea marca. Dar daca ai nevoie de vopsele semipermanente iti recomand marca Manic Panic, le poti cumpara online de pe site-ul Gotica.ro si am vazut ca sunt si in unele magazine, in Bucuresti de exemplu in Bucur Obor, si le-am mai vazut si pin unele magazine de cosmetice. E 35 de lei sticluta si rezista destul de bine pe par, culoarea e foarte puternica.