| bossassbitch a întrebat:

as vrea sa ma vopsesc si am auzit ca sunt vopsele semipermanente. adica stiu pe cineva care parul l-a avut albastru si in nu stiu cat timp s-a facut verde. Unde pot gasi vopsele de genu si cat timp tine o astfel de culoare? E musai sa se schimbe culoarea la o perioada de timp? Dau Funda. Mersi ^^

1 răspuns:
| Andreeaa19 a răspuns:

Sunt plicuri de vopsea semipermanenta, e in jur de 12 lei si se gaseste la orice market, sau cel mai sigur la un magazin de cosmetice, tine pana la 8 spalari.
Exista spray-uri care se duc dupa o spalare, creta se poate folosi, hartia creponatahee hee
Depinde cat de mult vrei sa iti tina culoarea.
Mai bine du-te la un salon sau la un magazin de cosmetice si vezi tu acolo mai multe!happy