| Chinchila a întrebat:

Buna!
Am banchetul de absolvire a clasei a 8-a saptamana viitoare.Am o rochita gogosar, mov si nu stiu ce tip de incaltaminte i s-ar potrivi, si nici cu ce sa o accesorizez.

Ajutati-ma! Va rog!:*

Răspuns Câştigător
| TaniuTzzaTany a răspuns:

Sincer cared ca ar merge o pereche de sandale albe sau negre sau daca tu preferi pantofii e ok...dar sa fie de culoare alb sau negru si ceva de primavara-vara

3 răspunsuri:
| lorenalory a răspuns:

Eu zic sa-ti iei o pereche de sandale cu tocul nu prea inalt o gentuta tip plic si o pereche de cercei, ca sa ni fi prea incarcata

sper ca ti-am fost de ajutor

| ana_7232 a răspuns:

Pai ori pantofi cu toc nuante de mov si ca sa fie mai frumos piele intorsa sau sandalute albe si o posetuta tot alba ar fi ok! bafta

| Chinchila explică:

M-am gandit la o pereche de sandale cu toc gros si bretelebig grin
Ce parere aveti?