| bogdanutzu a întrebat:

A avut loc de curand banchetul meu de absolvire a clasei a-8a. Si acolo m-am atasat de o fata pe care o stiam de la gradinita dar pana azi nu am vb cu ea deloc, dar ne salutam pe drum. Si acolo la banchet in timp ce dansam ne-am sarutat. Si acum vreau sa stiu ce este de facut ca sa pot sa fiu cu ea? Va rog ajutati-ma! Imi place mult de ea! Ofer FUNDA!

Răspuns Câştigător
| xNuConteaza a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa incerci sa te aproprii de ea, sa o ajuti, s-o intelegi, sa iesiti, sa petreceti mai mult timp impreuna, doar voi doi. Incearca, atunci cand vorbesti cu ea sa o faci fericita, sa se simta protejata si sa o faci sa rada. Dupa mine e cel mai important. Cred ca te place tinand cont ca te-ai sarutat cu ea... Poate ei i-a fost rusine sau nu voia sa se faca de ras in fata ta spunandu-ti ca te place. Bafta happy

4 răspunsuri:
| SakonSIUkon a răspuns:

Daca deja "ai scuipat-o" nu inseamna ca te place?

| Tha_Skumpa_Andra_1998 a răspuns:

Pai stii ce poti face? daca si ea a vrut sa te sarute inseamna ca si ea te place dar mai intai trebuie sa o complimentezi, sa vorbesti foarte frumos cu ea si apoi o intrebi daca ar vrea sa fie cu tine simplu ca buna ziua! sper ca te-am putut ajuta...

| Tha_Skumpa_Andra_1998 a răspuns:

Haaide nu mai dai funda?

| xNuConteaza a răspuns:

Incearca sa te aproprii de ea, tinand cont ca s-a terminat scoala, iesiti undeva, la un suc, oriunde. Incearca sa o ajuti, sa o intelegi sa-i vorbesti calm si cu cuvinte alese, si totodata sa o faci fericita! Mai mult de atat nu stiu ce as putea sa-ti spun pentru ca nu stiu ce sentimente are ea pentru tine, dar din moment ce te-ai sarutat cu ea si nu te-a refuzat, cred ca te place, deci... Ai grija big grin