| Marry:X a întrebat:

Neata. Vreau sa va rog si eu ceva si daca puteti sa ma ajutati...Caut si eu o rochita pentru banchetul de la sfarsitul clasei a 8-a si nu stiu ce rochita pentru ca sunt foarte slaba.Am 1, 64, 45 de kg si mie mi se pare ca arat ca un monstru.Deci daca ati putea sa ma ajutati cu niste modele de rochii, v-as fi recunascatoare.Ms anticipat:*

Răspuns Câştigător
| kidulinha a răspuns:

Http://www.sherrihill.com/
Eu mi-am ales o rochie de aici :P Ai de unde alege :X
Si mai e un site mf. Daca nu ai sani prea mari. exista buretzei :)))
http://www.starshiners.ro/ Succes >:D<

3 răspunsuri:
| Marry:X explică:

Ms pentru raspunsuri:*. Nu am prb cu sanii, sunt potriviti:X/.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa ti-o faci singura la croitor. deoarece e mult mai original si mai frumos. oricum, la croitor o sa-ti faca rochia chiar dupa masurile tale si asa o sa poti sta comoda

| madalynutza a răspuns:

Si eu sunt foarte slaba si te sugerez daca nu gasesti o rokita : cu spatele gol si deasupa la genunki ca te duci la o croitareasa ca sa itifaca una cam pentru tine