| dulkikroxy a întrebat:

Am banchetul peste o saptamana si nu sunt hotarata inca ce rochita o sa port, eu as vrea sa imi iau una din voal ceva in genul www.dyfashion.ro/rochii/1560-rochie-stay-beige.html Dar nu stiu daca mar avantaja : sunt satena spre blonda, 1, 64 m, 45 kg?

Răspuns Câştigător
| croissant a răspuns:

Buna! Eu zic ca ti-ar sta bine aceasta rochie plus ca ai o silueta de invidiat iti pui in evidenta formele.winking

4 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Uite ce am avut eu în clasa a 8-a
http://shopping.flu.ro/......108458.jpg
Şi ce voi purta la banchetul de a 12-a peste două săptămâni.
http://shopping.flu.ro/......205501.jpg
Poate-ţi plac şi le cumperi. Pe tine te-ar avantaja orice rochie, nu eşti nici prea înaltă, ar trebui doar să te mai îngraşi 2-3 kg şi ar fi perfect.

| CatalinaKaty a răspuns:

Rochita e draguta, ti se potriveste, doar culoarea e cam palida. straight face

| Andraaaaaa14 a răspuns:

Rochia e perfectă pentru banchet. Acel model se poartă anul asta şi la fel şi culoarea. Şi cred că te avantajează, Esti destul de înaltă, slabă şi vei arăta perfect in ea.

| LeeInNa a răspuns:

Eu cred ca ti-ar sta foarte bine in rochia aceea.