| Alynutza_2085 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu ceva? Pe 31 Mai o sa am banchetul de clasa a8a si nu stiu inc ce rochie sa-mi iau. am in inaltime 1.68 bust 82 talie 62 si solduri 83. Sunt blonda cu ochii verzi. Ce credeti ca m-ar avantaja, ce culoare? ce gen de rochii? Imi puteti da sit-uri? Daca ma-ti putea ajuta va rog frumos :* dau fundita! si la restul vot; x

Răspuns Câştigător
| SoranaCs a răspuns:

Iti dau un sfat, nu vei lua in considerare raspunsurile date de noi pentru ca tu te vei duce in Mall in N magazine si pana la urca o sa iti alegi rochita perfecta.Asa am facut si eu anul trecut la banchet. funda!

2 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Incearca o rochita cu danteluta, preferabil neagra.
Ai arata elegant si plu ca te avantajeaza pentru ca esti blonda!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu ceva mulat pentru ca esti un pic cam corpolenta