| ionica56 a întrebat:

Buna am crema depilatoare Veet, dar la mine cu prea merge efectul, tin sa mentionez ca sunt bruneta. Ca sa se duca parul trebuie sa folosesc si lama dupa. Ce ar trebui sa fac laughing?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Foloseste direct bigul, in general cremele astea depilatoare nu sunt asa de bune

| Amilik a răspuns:

Ai incercat spuma depilatoare de la VEET? Acopera mai bine decat crema, poate asa reusesti sa scapi de parul nedorit.

| LauraEU a răspuns:

Aplica mai multa crema si las-o mai mult cam 5-8 minute chiar. Si eu am si trebuia lasata mult ca sa se ia usor firele de par.

| iarinaa a răspuns:

Sa-ti cumperi alta crema sau sa aplici mai multa. Nu trebuie sa folosesti lama, poate la tine nu prinde atat de repede crema aceea foloseste alta sau aplica mai mult. FUNDA?