| Prigat10 a întrebat:

Ce crema depilatoare imi recomandati: Veet sau Farmec; si ce ar trebui sa folosesc(crema) dupa epilat? Multumesc.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti recomand Veet, iar dupa poti folosi orice fel de crema hidratanta fara parfum si coloranta asta pentru a evita iritatiile daca esti sensibila.Mai exista si creme pentru stoparea cresterii parului.Ar fi mai bine sa foloseti ceara e mai avantajos, dar mai dureros.

| AlwaysMe a răspuns:

Veet happy e scumpa dar fff buna

| ciokolate a răspuns:

Eu folosesc veet si este foarte bune, o recoment iar dupa epilat poti folosi ulei de corp hidratant