| FunHouse a întrebat:

Crema depilatoare de la Veet este buna? Imi va indesi mai tare parul(pe picioare mai exact) de la zona in care m-am epilat? Ce-mi recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Eu iti recomand una care sa te epileze si de piele.

| alexamealexa a răspuns:

Eu una nu prea sunt multumita xD...pe langa faptul ca miroase cam urat si era sa imi distrug un inel cu ea deoarece il inegrise, nu prea are efect pe o perioada mai lunga de timp. mie una incepe sa mi se vada iar parul dupa 3-4 zile si este neplacut. in plus parul creste mult mai gros si mai aiurea. eu una iti recomand sa te faci cu ceara. este mai dureros dar are un efect mai bun.

| sufletista21 a răspuns:

Da este buna dar costa c'am multicel pentru gramajul ei si iti creste parul mai repede decat daca te'ai face cu ceara sau epilatorul si nu, nu til ideseste.are un miros cat de cat ok iar in 3 minute scapi, fara durere desi cam dupa 2 saptamani va trebui sa reiei operatiunea.

| FunHouse explică:

RogerFedererFan
Daa, am uitat sa rad...