| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va spun ca foloseam si inca folosesc crema depilatoare de la Farmec. Si am vrut sa incerc si eu Veet, am auzit ca e buna, ca e de lunga durata, dar de unde, la mine nu a reusit, tot Farmec e mai buna. Voi folositi Veet? Merge? ca la mine una nu sad.

Mersi :*

Răspuns Câştigător
| Katy20Kaithleen a răspuns:

La mine farmec nu mergestraight face Merge veetbig grin POate asa este tipul tau de piele...Foloseste incontinuare Farmec :*

5 răspunsuri:
| Parmalat a răspuns:

Farmec e ok happy Dar acum tot trebuie sa-mi iau o crema depilatoare si fiindca mi-ai spus de Veet o sa incerc zilele astea si iti spun cum e big grin

| DouaPuncteD a răspuns:

Cum sa te tina 3 saptamani? wow.

| DouaPuncteD a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres

uite am luat de asta, roz...

| SimmEatNoobs a răspuns:

Eu numai Veet folosesc big grin E foarte buna big grin... Farmec a incercat o prietena si a ars-o (:.

| andreeamaria98 a răspuns:

Da la mine merge si tine vreo 3 sap epilarea si buna