| RoxanaAdriana99 a întrebat:

Am cumpărat o brățara Pandora. După un timp bineînțeles avea nevoie de putina curățare, astfel am mers la magazin și m-am adresat unei fete de la magazin. Aceasta mi-a spus sa o curat cu detergent de vase și o periuța de dinți. Asa am făcut însă după mi s-a înnegrit de tot. Brățara e luată din magazin oficial Pandora. Nu mai am garanția deci nu știu ce as rezolva sa merg la magazin. Ma poate ajuta cineva sa îmi spună vreo soluție in care as putea sa o mai salvez? Va multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Anuket a răspuns:

Ai încercat să o speli cu pastă de dinți? Eu cu asta curăț argintul.

| RoxanaAdriana99 explică (pentru Anuket):

Nu am încercat. Am făcut-o acum și a mers tot. Îs socata (deja eram resemnata ca nu mai are nici o sansa). Mi-ai făcut ziua mai frumoasa. laughing)) multumesc mult?

| Anuket a răspuns (pentru RoxanaAdriana99):

Cu plăcere!