| Alex662 a întrebat:

Bună, am cumpărat o placă de păr și nu încălzește, senzorii funcționează, ecranul de afișare la fel, câteva idei care ar fi problema? Mulțumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

O duci inapoi de unde ai cumparat o, sa ti o schimbe. Ei sunt obligati sa i ti schimbe marfa sau sa ti dea banii inapoi, dar sa ai accesoriile originale cutia si bonul cu care ai cumpărat o, sa faci dovada plătii.

| Fetytza99 a răspuns:

Ar Trebui trimisa la reparat daca o ai in garanție

| Alex662 explică (pentru Fetytza99):

Nu le am dar asa o să fac, le trimit la reparat. Mulțumesc frumos.