| anonim_4396 a întrebat:

Buna, am dat o comanda la H and M acum o saptamana.Primesc confirmarea comenzii si dupa cateva zile un mesaj de la Econt(ceva de genul) in care imi zice ca, comanda va fi livrata la 20.10. 2018. Am sunat la cargus dupa ce sunasem la serviciul clienti (chiar ei mi-au recomandat) pentru a schimba data de livrare. Cei de acolo au spus ca, comanda nici nu ajunsera la ei spunandu-mi sa sun la servicul de clienti si asa mai departe. Intrebarea mea este cat dureaza pana imi vine comanda? ( tin sa precizez ca stau intr-o zona indepartata de Bucuresti, si ca a trecut o saptamana de la confirmare)

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pe 20.10 vei primi. Nu te-ai prins?

| Violleta2022 a răspuns:

Comanda va sosii in 20 Oct, adica peste 4 zile, asa cum scrie in mesajul trimis si deja primit de tine. Ce este greu sa intelegi?
Abia atunci va ajunge!

| Ssssmokin a răspuns:

De obicei dupa 2 zile dupa ce s-a pus comanda la curier.