| Stalkeritza134 a întrebat:

Am decis ca îmi cumpăr o placa de par pentru ca parul meu din spate e frizzy si cel din fata ușor ondulat, dar arata oribil. Ce placa de păr îmi recomandati pentru parul meu? Vreau ceva sa îndrepte si sa nu arda părul atât de tare. Preferabil pana in 200 ron

Răspuns Câştigător
| Suki08 a răspuns:

Plăcile pentru păr Remington sunt printre cele mai bune placi, eu am una și sunt foarte mulțumită de ea, găsești și pana în 200 de lei, și mai scumpe, depinde de preferințele tale! Fundă?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru un par atat de degradat, recomnad foarfeca!
Nici un fier de indreptata parul nu poate sa indrepte ceva ars, as aca, nu mai arunca banii degeaba, pentru ca problema ta necesita o simpla foarfeca si o perioada de cateva luni de regenerare.

| Stalkeritza134 explică (pentru Violleta2022):

Nu e ars, doar arata urat. Daca era ars nu era moale.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Stalkeritza134):

Odata ce singura ai spus ca este frizzy si arata urat, nu pot sa-ti spun decta ca-i ars, pentru ca nu exista alt motiv pentru care parul ar arata asa, decat arsura.

Răspuns utilizator avertizat
| Mirela27 a răspuns:

Regminton,gasesti pe eMAG