| FunnyLoOVe a întrebat:

As dori sa imi cumpar o placa de intins parul, dar nu as vrea sa mi-l arda asa de tare, si as vrea ca placa sa fie buna, sa indrepte bine. Ce placa mi-as putea cumpara?(idei)hee hee

9 răspunsuri:
| Miuriel a răspuns:

Placa de par Remington S9950 sau Rownta respect.Amandoua sunt foarte bune dar eu optez pentru Rowenta.Este cu adevarat buna!
Sper ca te-am ajutat!

| Tequilla_3721 a răspuns:

Sfat perfect: ia-ti placa din ceramica. este super buna.
Nu te astepta sa nu iti arda parul pentru ca toate iti ard parul. ideea e sa nu folosesti in exces [ de 3 ori pe zi]
Insa placa de ceramica mai toata lumea o lauda, chiar si eu mi-am luat.si este geniala![nu foarte scumpa] ...si chiar daca dai ceva pe ea, gandeste-te ca dai un ban dar stai in fata! sper ca te-am ajutat! funda!?

| MacBarbie a răspuns:

Remington-s9500. Fundita?:**

| emodoll666 a răspuns:

Eu am placa Remington, am primit-o de Craciun si sunt multumita de ea...

| Tyna_2765 a răspuns:

Eu folosesc Braun ES2(tehnologie pe baza de ioni) si sunt multumita de ea in plus temperatura e reglabila in functie de tipul de par.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice placa arde happy

Foloseste ceva masca inainte de a-ti intinde parul cu placa
Ca o idee.iti recomand Remington sau Braun happy
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna bibu, iti pot oferi o placa Remington super la 100 lei ce zici?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un Remington la 1oo lei ce zici? daca vrei sunama 0768388047

| yonela_3975 a răspuns:

Eu mi-am luat recent(in urma cu o luna )placa din ceramica de la Remington sunt foarte multumita de ea nu agata de loc parul iar temperatura pot sa o reglez cum vreau.
--am platit pentru. ea 45 de euro si are si un cd de instructiuni si cum poti sa faci bucle cu ea.deci eu recomand Remington