| hot99be a întrebat:

am foarte multe hhaine si nu stiu sa le combin... ce reviste de moda stiti de unde m-as putea inspira? sau dati-mi voi idei.

Răspuns Câştigător
| FataCuMinte97 a răspuns:

Ai putea citi revista Cool Girl este foarte super... Eu o citesc luna de luna ai pe langa sfaturi de moda si idei de machiaj si produse cosmetice care te pot ajuta in perioada adolescentei. Mai sunt si alte reviste dar dintre toate cea mai utila este Cool Girls happy
Niste idei de cum ai putea combina hainele thinking pai daca ai cizme UGG sau care le imita pai acestea pot fi purtate cu blugi si o geaca si arata foarte bine. Tot pentru acest sezon merg bine blugii in culori gen caramiziu, rosii, portocalii. Se poarta de asemenea si puloverele simple sau cu model de craciun. Se poarta si blanita... poti opta pentru veste din blanita. Daca ai bluzite care sunt putin mai lungi le poti purta cu colanti si te poti incalta cu cizme UGG (ador acest stil :X) Nu uita ca in acest sezon se poarta si insulete in culori gen mov rosu caramiziu portocaliu etc happy Sper ca te-am ajutat happy pentru mai multe detalii trimite-mi un mesaj privat happy Fundita?batting eyelashes

| hot99be explică (pentru FataCuMinte97):

Mersi mult chiar mi-ai dat niste idei!

2 răspunsuri:
| sergiuionita17 a răspuns:

Pai eu am aceeasi problema si ma uit pe un site lookbook.nu in care toata lumea posteaza combinatii de haine sau daca vrei polyvore.com e un site la fel de bun. sper ca te-am ajutat