| qawsed a întrebat:

O colega mi-a cerut sa o combin cu un vechi prieten, dar nu stiu cum. ce idei imi dati?

Răspuns Câştigător
| dianalalala a răspuns:

Daca nu se cunosc personal le poti face tu cunostinta dar... poti avea putina imaginatiei. gandeste'ti un plan prin care va intalniti din greseala toti trei si porniti discutia nici nu o sa stii cat de repede a trecut timpul. Iar daca tipul simte ceva pentru fata intr-o saptamana maxim sunt impreuna happy funda?

3 răspunsuri:
| naitreaba a răspuns:

Vorbesti cu el direct, n-ar trebui sa-ti fie rusine cat timp nu e vorba de tine.

| NoOneCanSeeMe a răspuns:

Pai..eu zicsa vb cu baiatul respectiv..si sa incepi sa ii spui de ea... in special saspui ca e draguta ca e detreaba stiu si eu ceva calitati ale ei, si ii spui ca din pacate e singura si ii propui tu pana la urma daca nu vrea sa vorbeasca cu ea... Bafta!

| Biinnnuttza a răspuns:

Pai il iei cu zaharelul...gen.hei ce faci? ce mai zici? cum tie viata? cum o duci cu dragostea? am o prietena auzi cum ti se pare? daca zice ca e draguta ii zici ca il cam place si daca vrea sa le faci tu lipeala