| popescucarmen43 a întrebat:

Am forma feței ovala dar nu stiu dc imi par putin grasa..la față.ce as putea face sa par mai slaba si ce impletituri se potrivesc pentru forma feței mele? as vrea doua cozi pe spate dar nu prea imi plac pentru forma feței mele. vreau ceva suuuper sa fac o impresie buna in prima zi de liceu.

1 răspuns:
| nicole7777777 a răspuns:

Oooo.Succes mult! Daca ai parul destul de lung incearca sa ti impletesti o coada, pe urma o rulezi si fac un fel de coc impletit.Cred ca va merge.E super coafura.Sau poti sa prinzi simplu o coada doar din breton.....Succes mult