| anonim_4396 a întrebat:

Am fost invitata printr-un email la un interviu al agentii de modeling MRA in urma completarii unui chestonar de inscriere ca model. Sunt o fata de 14 ani si am 180 cm. Mi s-a spus ca o sa mi se faca niste fotografii. Am o problema: daca ma pune sa pozez fashion? Cum se pozeaza fashion. Nu am nici o idee. Ajutati-ma, Funda happy :*!

Răspuns Câştigător
| SapphirePhoenix a răspuns:

Ouch.Ti-ar fi fost mult mai usor sa studiezi un pic revistele de moda inainte sa fi fost invitata.Arunca o privire in reviste gen The One, Vogue si altele.Te-ai uitat vreodata la Next Top Model? Banuiesc ca da, avand in vedere ca ne intrebi ce inseamna sa pozezi fashion.Din cate am inteles eu, sa pozezi fashion inseamna sa pozezi in anumite pozitii, intr-un studio.Deci s-ar putea sa nu ai obiecte de care sa te folosesti. Poti sa te uiti la ce faceau si concurentele Next Top Model. Oricum, sunt sigura ca daca sunt cu adevarat interesati de tine, or sa-ti explice ce inseamna a poza fashion! laughing Bafta!

4 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Rasfoieste revistele de fashion sau arunca o privire la shootingurile astea. Ai sigur de unde invata. Pentru inceput, invata niste pozitii usoare, nu chinuite(acestea le vei invata pe parcurs).
Multa bafta la casting!
www.fashionserved.com

| Adrianetc a răspuns:

Vreau o poza cu tine :O, esti cat mine, si vorba aia, sunt baiat

| anonima1799 a răspuns (pentru Adrianetc):

Iti trimit un mesaj in privat cu fb-ul meu

| maddymady a răspuns:

Cred ca tiar fi mai usor sa studiezi cateva reviste de modeling pentru a intelege mai bine