| JustLikeHeaven a întrebat:

Buna!
Vreau sa va rog sa imi lasati link-uri cu agentii de modeling bune.Imi doresc foarte tare sa devin model,sa pozez. Am mai incercat cu o agentie, nu vreau sa dau nume dar am luat teapa pentru ca m-au prostit sa le dau bani pentru inscriere si nu am fost acceptata pentru ca eram prea mica atunci. Am 16 ani acum si toata lumea imi spune ca asta trebuie sa fac, am ceva special happy! Help mewinking

1 răspuns:
| JessicaIoana a răspuns:

Hm,n-ai putea sa incerci sa te duci la Next top model? Adica daca arati bine(intra pe site si vezi conditiile) o sa ai succes si nu cred ca n-o sa-ti placa sa te plimbi peste tot prin locuril straine, chiar daca n-o sa castigi o sa prinzi experienta.