| Alinalalabla a întrebat:

Bună, am fost la un salon no name să îmi decolorez suvitele din fata(cum a fost înainte) și mai apoi sa îmi nuanțez parul. (Avand airtouch). Acum in loc sa îmi fi decolorat suvitele din fata simplu, doamna a mai lăsat fire printre și in loc sa fie doar in fata, s-a urcat puțin spre cărare in spate. Întrebarea mea este, dacă îmi vopsesc acele fire pe care le-a decolorat mai in spate, (pentru ca creează un efect ieftin de fire carunte), dacă le vopsesc atent cu vopsea asemănătoare cu culoarea naturală al parului meu, cum credeți ca va ieși? Ce culoare va ieși? Se va pune vopseaua?

3 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Daca rezultatul operațiunii de vopsire poate fi observat în poza ta de profil nu-ti mai bate capul. Nu e cazul. Lasa-l așa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alinuța ce varsta ai? Multumesc sarut mînuța