| Kasia a întrebat:

Am gasit de vanzare pe okazii un parfum cam la jumatate de pret fata de cel obisnuit.E ceva dubios...adica de ce e asa ieftin? Ar trebui sa am incredere si sa comand sau voi lua teapa?

7 răspunsuri:
| Okaziiro a răspuns:

Buna ziua,

Prin intermediul site-ului Okazii.ro se pot cumpara produse in siguranta. Okazii.ro protejeaza cumparatorii prin intermediul serviciului Garantia de Livrare. Principalul avantaj al acestui serviciu este protectia sporita a cumparatorului prin garantarea primirii produsului descris pe site. In caz contrar, utilizatorul poate solicita returnarea articolului în termen de 3 zile lucratoare de la primirea acestuia. In aceasta perioada contravaloarea produselor achizitionate prin intermediul Garantiei de Livrare este blocata intr-un cont intermediar, detinut de catre Okazii.ro. Daca in acest interval cumparatorul nu reclama conformitatea produsului cu descrierea de pe site, banii sunt deblocati si transmisi mai departe vanzatorului. Recomandam tuturor utilizatorilor sa aleaga produsele marcate cu Garantia de Livrare sau, in cazul in care acestea nu fac parte din program, sa solicite vanzatorului Garantia de Livrare. Acest serviciu este gratuit si se activeaza instant pentru vanzatorii Okazii.ro.

Un utilizator mai poate alege si primirea articolului cumparat prin Predare personala sau la punctul de livrare Okazii.ro din cadrul Magazinului Domo aflat in incinta Baneasa Shopping City, Bucuresti. Astfel se asigura faptul ca produsul pe care utilizatorul il achizitioneaza este cel dorit si tranzactia se incheie numai daca articolul corespunde calitatii si caracteristicilor pe care vanzatorul le-a furnizat in anunt.

O zi placuta,
Okazii.ro

| GEEK a răspuns:

Heii. :3

Şi eu am cont pe Okazii.ro. kiss
Poţi avea încredere, acel site are o garanţie şi dacă nu eşti mulţumită de produs, îl poţi trimite înapoi. happy

Biie. :3

| detty24 a răspuns:

Probabil nu e original parfumul... Din cauza asta e ieftin, si da, posibil sa nu fii multumita de produs cand il primesti. Un parfum original incepe undeva peste 300, 00 lei. Eu folosesc parfumul lui Christina Aguilera, parfumul original m-a costa 416, 00 lei asa ca fii sigura ca produsul nu e original chiar daca asa scrie in descriere tongue

| ԂǮϞiŚ a răspuns:

Daca nu esti multumit de pachetul primit il poti livra inapoi cum scrie in regulamentul okazii.ro

| kilgharrah a răspuns:

Acel site are o garantie de minim 3 zile daca esti multumit/multumita de obiectul cumparat

| MaryusMN a răspuns:

Daca ti-a dat teapa il poti da in judecatawinkingsi ii poti cere daune morale

| Adutza_Ada_1997 a răspuns:

Da comanda daca iti place pentru ca daca e teapa vanzatorul iti plateste scump.Am cumparat si eu ceva de pe okazii si nu a fost nicio teapa. happy :*