| Sp3ciaL0pS a întrebat:

Salut, TPU vreau sa-mi cumpar hanoracul acesta adidas http://www.lukso.ro/......t-6816101, dar nu am comandat niciodata de pe net si pretul mi se pare prea ieftin si mai spune ca da si cadou un parfum mi se pare ciudat daca stiti daca acest site e de incredere sau daca comand ma trezesc cu un pret triplu etc. primeste fundita

1 răspuns:
| LuciWv a răspuns:

Da,e un pret mic dar tei intrebat daca e o facatura?
Poate fi contrafacut la acel pret
Ei bine daca ai norocul sa fie bun
vei avea un hanorac bun daca nu ti se va rupe in 3-4 zile
Daca pretul este mai mare ca pe site refuzi comanda, pur si simplu ii zici ca pe site scria 54 Ron nu cat zice curierul.
Nu poate sa faca nimic daca refuzi comanda.
Bafta