| Gabinnen a întrebat:

Am inceput sa folosesc duac gel.Stiu ca se foloseste pentru acnee, dar eu am doar cosuri in piele gen.
Cei care ati folosit aceasta crema si ati avut aceasta problema ca si mine a functionat? Ati scapat de ele?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Si eu l-am folosit, recomandat de dermatolog, dar am avut si niste pastile in paralel deci nu stiu sa-ti spun daca am scapat datorita lui sau pastilelor sau amandoua avand un aport egal. E destul de bun oricum, daca ti l-a recomandat un medic inseamna ca se potriveste problemei tale.
Pe mine Zynerit-ul ala nu m-a ajutat cu absolut nimic, e ca si cand nu m-as fi dat cu nimic.

| RAY a răspuns:

Zynerit plus o crema antiultraviolete, plus spalare pe fata de multe ori, fara a atinge fata cu mana, m-a scapat de asta, plus evitarea dulciurilor

| Gabinnen explică:

Dupa aproximativ 6 luni de folosit duac gel pot spune ca mi-au disparut aproape toate cosurile si petele de pe fata, iar dupa 8 luni fata mea arata impecabil. Insa, din pacate, nu am mai continuat sa folosesc duac si cosurile apar din nou.dar nu asa multe. Deci pentru cine vrea sa foloseasca, recomand. Pe mine m-a ajutat enorm!