| Izza_8670 a întrebat:

am mare nevoie de cateva pareri deoarece vreau sa imi fac cateva suvite mov dar nu stiu daca imi va sta bine deoarece am un ten inchis si st tunsa bob... ce parere avei? fundita

Răspuns Câştigător
| BubuLina999 a răspuns:

Pai daca ai tenul inchis ar trebui ceva care sa te deschida asa. acum depinde si de culoarea parului taw... daca esti bruneta eu zic ca ar merge asa un mov dar nu foarte strident...sa fie ceva care sa te caracterizeze sa., ti puna ochii in evidenta. mai consulta. te si cu un stilist si apoi fa. ti suvite. pwpici si sper ca ti.am fost de ajutor **fundita?**:dkiss>:d

4 răspunsuri:
| Jadis a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa nu-ti strici parul mai ales cu suvite mov. Daca esti tunsa bob ar merge poate doar doua sau daca esti brunetu nu prea merge daca esti blonda suvitele arata super la par blond

| KaTaLLynna a răspuns:

Eu cred ca ti ar sta super suvitele mov merg perfect cu tenul tau inchis (crede-ma ca si eu am tenul inchis si mi am facut odata albastre)si parul tau cred ca arata super tuns bob si ar merge sigur dar suvitele sa le faci mai subtiri ca sa iti puna in evidenta ochii indiferent de ce culoare sunt

| anuska a răspuns:

Daca esti blonda incearca niste suvite roz dar daca esti bruneta sau satena mai inchis nu iti strica parul ca nu se va vedea culoarea mov

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai arata super chiar t i se potriveste