| Al000 a întrebat:

Ce nuanțator îmi recomandați? Am nevoie pentru cateva suvițe... un vișiniu inchis spre mov. Mi s-a recomandat cea de la Kallos... Alte păreri?

1 răspuns:
| Anjaa a răspuns:

Poți încerca cu cel de la LonColor, au câteva nuanțe drăguțe. Eu am folosit și violetul de genitiana, dar nu rezista prea mult si exista riscul sa iti păteze hainele. Cel mai mult mi-a plăcut vopseaua semipermanenta de la Movie Colors. Este putin mai scumpa, dar rezista foarte bine și au o gama variata de culori.