| KatherineP a întrebat:

Culoarea parului meu este saten inchis [ nu l-am vopsit niciodata ]. Vreau sa-mi fac in fata pentru ca sunt tunsa in gherute cateva suvite rosii insa cu nuantatorul. Ca sa iasa rosu pot sa imi dau cu apa oxigenata sa-mi deschida culoarea acestora si dupa cu nuantator pe suvite? Pentru ca nu vreau sa-mi ard parul cu vopseaua permanenta. Dau funda! love struck

2 răspunsuri:
| Buuff a răspuns:

Hei nu cred ca ar trebui sa folosesti apa oxigenata.si eu am saten inchis am folosit nuantator si aproape mi-a iesi roz cu portocaliu. daca il mai deschizi s-ar putea sa fii roz bombon daca folosesti rosu aprins. Nu stiu poate la tine prinde bine si iti iese culoare dorita.happy Dar faci cum stii tu mai bine. sper ca te-am ajutat :*

| zelda a răspuns:

Buna! :*. Eu am folosit nuantator Loncolor TrendyColor nuanta Rosu Funky si mi-a iesit un rosu foarte foarte aprins. Nu are rost sa iti dai cu apa oxigenata pentru cateva suvite. Adevarul e ca eu am fost facuta in tot capul si am folosit 4plicurilaughing. Am luat si alte nuante cum ar fi Techno Red si inca unul dar nu mai tin minte cum se numealaughing. Nu cred ca te-am ajutat prea mult, dar sper ca ti-am dat o idee. Oricum cu nuantator nu cred ca o sa-ti iasa deoarece e foarte slab, mie abia cu 4 plicuri in tot parul mi-a prins.