| Alasia a întrebat:

am nevoide de ajutorul vostru. am facut o mare prostie. mi-am decolorat parul, a iesit ceva oribil chiar acum vreau sa il vopsesc iarasi cu negru. daca vopsesc un par de culoarea blond auriu cu vopsea neagra in care pun ou iasa negru? maro? sau o nuanta verziue?:-s sauce iasa? va roog ajutati-ma

7 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Nu pune ou, va iesi negru cu siguranta
mai bine te intrebai inainte ce tampenie va iesi daca te vopsesti blond pe negru, aia da tragedie
p.s. "iasa" negru vopseste-te linistita
unde mai pui ca de regula asetea de acest gen nu au nimic in cap da barbatilor nu le pasa
deci 95% din barbati asa sunt, dar nu recunosc nici sa-i prinzi

| faaalyoana a răspuns:

Vopsestete simplu cu o nuanta de negru...
ca sa-ti iasa negru...
acum ca ai parul decolorat. vopseaua va iesi mult mai repede de pe par, deci va trebui sa te repeti procedeul.

| hideaway a răspuns:

Iese negru, negru. Oul ajută la hidratarea părului.

| Giutsa a răspuns:

Buna. Si eu mi-am decolorat parul din negru cu pudra si mi-au iesit 2 culori blond la radacini castaniu la mijloc si roz la varfuri laughing. Si am pus imediat vopsea neaga.mi-a iesit perfect.Dar daca ai vrut sa te faci blonda si ti-a iesit aiure nu mai pune vopsea bruneta. Incearca cu un castaniu.Iti va iesi sigur.Pup

| corinusdeplus a răspuns:

Stai linistita, cumpara-ti o vopsea permanenta neagra, daca ai parul lung cumpara-ti 2-3 tuburi si maseaza-te bine pe par dupa ce ai aplicat-o.va iesi un negru exact ca pe cutie.Asa am facut si eu dupa ce m-am enervat si am bagat 5 tuburi de pudra decoloranta in par.Acum intr-adevar a mai iesit di nuanta de negru a parului si adevenit un saten inchis, Ce sa zic bafta si nu te mai lua dupa toti. Funda?

| smileforme01 a răspuns:

Mai bine te-ai duce la salon daca nu vrei sa-ti strici parul de tot! sfatul meu! succes!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vopsestete doar cu vopsea neagra, va prinde pe par decolorat.